DAMI Centrum, s.r.o.
SverigeGrepen™
Extra ľahké a nezničiteľné švédske mistovacie vidly
SverigeGrepen sú nové patentované mistovacie vidly navrhnuté a vyrobené v Švédsku. Špeciálne
tvarované a odľahčené vidly umožňujú veľmi jednoduchú manipuláciu. Rukoväť je navrhnutá tak, aby umožňovala 4 spôsoby uchopenia, prakticky stabilizuje vidly, a tak účinne znižuje záťaž na lakte a ramená. Skvelé vlastnosti švédskych vidlí ešte viac umocňuje ergonomicky tvarovaná násada. Je vyrobená z eloxovaného hliníka a jej atypický ergonomický design napomáha pri práci správnemu držaniu tela.
• Ergonomicky vhodná pracovná poloha
• Unikátny dizajn rukoväte, násady aj vidlí
• Vhodné pre malých i veľkých ľudí
• Odolné voči veľmi nízkym aj vysokým teplotám
• Skracujú čas mistovania
• Majú jednu z najnižších hmotností na trhu, len 900 g
• Rapídne znižujú odpad z podstielky
• Široká využiteľnosť v stajni aj na záhrade
Hlavné výhody
Stáročia se používali tradičné ťažké kovové vidly, ktoré pri zdĺhavej a náročnej práci spôsobovali nielen fyzické vypätie, ale aj následné bolesti chrbta, ramien a predlaktí. Moderná doba svojimi novými materiálmi umožnila vyvinúť nové ľahké, ergonomické vidly SverigeGrepen™. Vidly a rukoväť sú vyrobené zo špeciálneho plastu a násada z eloxovaného hliníka, vďaka čomu sa stali jednými z nejľahších mistovacích vidiel na trhu a sú prakticky nerozbitné. Celková hmotnosť vidiel se tým výrazne zmenšila, a to len na 900g. Švédské vidly boli vyvinuté a vyrobené v Švédsku a sú prispôsobené švédskym extrémnym poveternostným podmienkam. Znesú vysoké teploty i treskúci mráz.

Konštrukcia vidiel SverigeGrepen™ skracuje dobu mistovania a minimalizuje zbytočnú spotrebu peliet, hoblín či pilín. Ergonomický tvar a váha vidiel umožňuje väčšiu stabilitu, takže väčšie množstvo hnoja, zostáva vo vidliach bez toho, aby se zdali byť príliš ťažké. Pelety, hobliny či piliny potom prepadávajú veľmi účinne a rýchleo. Tým sa zefektívni doba aj kvalita mistovania.

Zlepšite kvalitu náradia a dbajte o vitalitu a zdravie Vás aj Vašich zamestnancov! Je to rozhodne omnoho rozumnejšie, než utrácať za drahé lieky!